Sile (sile_goth) wrote in ua_simpsons,
Sile
sile_goth
ua_simpsons

Сімпсони повертаються на українське ТБ!Мультсеріал, що складається з 464 серій і 21 сезону, по праву заслужив звання найдовшого та найбільш популярного анімаційного серіалу за всю історію американського телебачення. Уперше з'явившись на екранах 19 квітня 1987 в "Шоу Трейсі Ульман", "Сімпсони" три сезони виходили на телеканалі FOX у форматі двохвилинних серій. І лише у 1989 році Сімпсони "перекочували" у "власний" серіал, що транслюється телекомпанією FOX Network як щотижневе шоу.

"Сімпсони" висміюють багато кліше і стереотипів, не соромлячись торкатися таких слизьких питаннь, як політика і релігія. Завдяки цьому "Сімпсони" користуються популярністю більш ніж у 100 країнах світу.

"Сімпсони" здобули безліч нагород, включаючи 21 Emmy Awards, 22 Annie Awards, Peabody та багато інших. 14 січня 2000 року на честь серіалу була відкрита зірка на Алеї Слави у Голлівуді. Журнал Time у 1998 році назвав "Сімпсонів" найкращим телевізійним серіалом XX сторіччя.

1-й сезон мультсеріалу "Сімпсони" стартує на телеканалі "Кіно" 5 липня.

Дивіться по буднях у рубриці "Кінофайли" о 20:30 по 2 серії одразу.

Робота над мультсеріалом:
Ним займатиметься група людей, серед яких і українці, і росіяни. Звук записуватиме yuraflash, зводитиме abodnya.
Відеоріпи надасть SerGoLeOne і російська реліз-группа DisneyJazz. Координація проекту SerGoLeOne. Відеоріпи будуть створенні з використання новітнійшого кодеку h264 і гарантують максиммально високу якість. Звук буде справжній стерео (якщо так віщатиме канал КІНО). Звук буде чистим, без всіляких шумів і т.п. неприємностей.
Наразі офіційно 1-12 сезони вийшли на DVD, 20-21 на Blue-Ray. Також очікується вихід 13го сезону на DVD та Blue-Ray і анонсовано вихід першого сезону на Blue-Ray.
14-19 сезони будуть записані з каналу КІНО разом з відео, будуть високоякісні SATRip-и скодовані також з кодеком h264.
Реліз першого сезону буде приблизно в серпні. Далі як робота піде.

Щиро вітаю усіх, хто так довго чекав повернення на українське ТБ цього мультсеріалу. Сімпсони українською заслуговують на найкращу якість. Пишаймось, бо ми цього варті.
Офіційно...
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments